Úvod > Základní škola > Aktuality ze ZŠ a MŠ > Návrat žáků do školy

Návrat žáků do školy

Oznamujeme žákům a rodičům, že dle rozhodnutí MŠMT se 18.11. 2020 (středa) vrátí do školy žáci 1. a 2. ročníku. Vzhledem k tomu, že jsme málotřídní škola, tak nastoupí i žáci 4.ročníku,

protože jsou ve třídě s 1. a 2. ročníkem. Pro tyto žáky bude v běžném provozu školní družina a školní jídelna. Obědy si pro žáky 1., 2. a 4. roč. přihlaste do pondělí 16. 11. 2020 do 11 hod. Otevření se uskuteční za zvýšených hygienických podmínek, všichni žáci budou mít po celou dobu pobytu ve škole, tedy i při výuce, nasazenou roušku. Bude potřeba, aby žáci měli náhradní čisté roušky uloženy v sáčku a jiný sáček na použité roušky k jejich odložení. Bude upraven rozvrh hodin, nebude hudební výchova a tělesná výchova. Podrobnější Informace dáme žákům ve středu 16.11. 2020.

Pro žáky 3. a 5. ročníku je možnost prezenční individuální konzultace k výuce (vždy pouze jeden žák a jeden pedagog). Kdo má zájem kontaktujte p. uč. Altmannovou a domluvte si termín. (739 074 271)