Úvod > Základní škola > Aktuality ze ZŠ a MŠ > Domácí příprava 16.11. - 20.11. 2020

Domácí příprava 16.11. - 20.11. 2020

Dobrý den, milí žáci, zdravíme Vás v novém týdnu!

Jak jistě víte, ve středu 18.11. se 1., 2. a 4. ročník vrátí do školy a my se samozřejmě na všechny moc těšíme.Třeťáci a páťáci budou ještě pracovat doma, ale můžou kontaktovat p. učitelku na možnost individuální konzultace (již jsme vám psaly minulý týden). Dnes již žáci p. uč. Formánkové nové úkoly nemají, ale budou si opakovat a popř. doplňovat úkoly, které jim ještě chybí. Tito žáci si ve středu přinesou do školy všechny doplněné úkoly i pracovní listy, abychom je založili společně do portfolia. Tělesná výchova a hudební výchova se vyučovat nebude a čtvrťákům proto odpadá odpolední výuka. Ostatní informace sdělíme ve středu žákům ve škole.

Zdraví Vás Vaše paní učitelky.

3. ročník:

Český jazyk - 3 PL opakovací - ve vestibulu, (vyjmen. slova začneme až ve škole)

Matematika - Počítáme zpaměti 4 - str. 5, 6, 7 (opak. násobilek)

Moje počítání 6 str. 20, 21 (opak. násobilek)

Anglický jazyk - 4 PL čísla (ve vestibulu)

5. ročník:

Český jazyk - malý oranž.PS str.16, 17, 18 - opak. vyjmen. slov + přít. tvary sloves

Matematika - velký PS boky str. 13, 15, 17, 19,21 (úkoly, které nebudete umět, vysvětlíme ve

škole)

PL - opak. geometrie (do geometr. sešitu) - ve vestibulu

Anglický jazyk - 1PL výukový, 2PL opakovací (ve vestibulu)

učebn. str.19/22 - přečíst, přeložit do škol.seš., opiš otázky a vyber k nim