Aktuality ze ZŠ a MŠ

Mimořádné Info Covid

Na základě mimořádného opatření MŠMT a MŽ ČR ze dne 12.10.2020 se s účinností ode dne 14. října 2020 zakazuje do odvolání osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID - 19.

Od středy 14. 10. 2020 až do odvolání je Základní škola a školní družina ve Vlkanči uzavřena.

Komunikace se školou

Na tefonních číslech 608 329 388, 327 391 110 nebo emailu zs.vlkanec@seznam.cz je zajištěna komunikace se školou. Žádáme rodiče, aby sledovali informace na webových stránkách školy http://www.vlkanec.cz/skola_vlkanec/ záložka: Aktuality ze ZŠ a MŠ.

Distanční výuka se žáky

Od pondělí 19. 10. 2020 na webových stránkách školy(adresa výše) v záložce Aktuality ze ZŠ a MŠ (klik na článek Domácí příprava) budeme umisťovat procvičování a opakování pro žáky od učitelů. Učební materiál, pracovní sešity a nové díly učebnic budou dle potřeby ve vestibulu školy, budou označeny jmény žáků. Můžete si vyzvednout kdykoli (vestibul i vchod na zahrádku se nezamykají.

Pro zrušení opatření o uzavření škol sledujte sdělovací prostředky a internet, aktuální zprávy vám přineseme i zde.

zsmsvlkanec_footer.png